سابلیمینال

سابلیمینال چیست؟

امروزه اکثر افراد از وجود ضمیر ناهشیار و نحوه عملکرد آن تا حد زیادی آگاهی دارند و گرایش افراد به ثبت نام در دوره هایی که به شناخت و بهره وری از ضمیر ناهشیار کمک می کنند، مانند خودهیپنوتیزم و برنامه ریزی ضمیر ناهشیار بسیار بیش از دهه های گذشته رو به افزایش است ولی شاید ندانید که ضمیر ناهشیار در انسان دقیقا دارای چه قابلیت هایی می باشد.

ضمیر ناخودآگاه انسان قابلیت دریافت پیام ها و سیگنال هایی را دارد که زیر سطح آستانه مطلق آگاهی هشیار ما رخ می دهند. این پیام ها سابلیمینال نام دارند. سابلیمینال به معنای " زیر آستانه" است. فرض کنید وقتی شما کودک 8 ساله ای  بودید در یک روز برفی که در خیابان بازی می کردید، فردی با کلاه قرمز آمده و آدم برفی شما را خراب کرده باشد. امروز شما 40 سال دارید و مدیر یک مجموعه هستید و قرار است عده ای از متقاضیان کار را مورد مصاحبه شغلی قرار دهید، فردی با کلاه قرمز برای مصاحبه نزد شما می آید و شما بدون اینکه متوجه باشید از لحظه اول از این فرد خوشتان نمی آید. هرچه فکر می کنید متوجه نمی شوید که با توجه به قابلیت های این فرد، چرا نمی توانید او را بپذیرید و اطلاعاتی که در مورد دلیل خشمتان به شما آگاهی بدهد، از دسترس شما خارج است ! زیرا هنگامی که یک محرک خارجی به زیر سطح آستانه مطلق می آید، ما توانایی شناسایی آگاهانه آن را نداریم. زیرا هم ادراک پیام و هم واکنش به پیام های ناخودآگاه در سطح ناخودآگاه رخ می دهند.

شاید شما صحنه ای را مشاهده کنید که ناخودآگاه شما راغمگین کند و یا برعکس با دیدن مکان یا صحنه ای یا شنیدن یک موسیقی یا صدای خاص،شعف و شادی وجودتان را فرابگیرد و شما را به یاد اتفاق خوبی در گذشته بیندازد درحالی که از ارتباط بین آن صحنه یا موسیقی و.. با آن خاطره آگاه نباشید. اینجاست که ضمیر ناهشیار شما بین آن خاطره و قطعه موسیقی یک لینک برقرار کرده بدون اینکه شمامتوجه شده باشید و شما احساس خود از تجربه گذشته تان را به موقعیت جدید فرافکنی کرده اید !

همه ما در جوامعی زندگی می کنیم که از لحظه ای که بیدار می شویم از طریق رسانه ها و اجتماع وتبلیغات و... تحت تاثر مستقیم انواع پیام ها قرار داریم. این پیام ها بدون آنکه ما آگاه باشیم وارد ناخودآگاه ما شده و قابلیت ایجاد تغییر در احساسات و عواطف و تصمیم گیری های مالی و ... ما را دارند.

صنعت تبلیغات امروزه به طور گسترده ای از پیام های زیرآستانه برای جذب مخاطبین ، اصلاح رفتارها و تصمیمات انسان ها، دستکاری ذهن مشتریان و فروش محصولات و خدمات بهره می برد. بنابراین لزوم آگاه بودن به محرک هایی که حواس ما در معرض آن ها قرار می گیرد بسیار حیاتی است. اصطلاح "ناخودآگاه" که توسط فروید برجسته شده است ، به بخشی از ذهن ما اشاره دارد که زیر سطح آگاهی عمل می کند. به آن به عنوان یک مخفیگاه برا ی خواسته ها، انگیزه ها و تجربیات گذشته فکر کنید که خارج از سطح هشیاری آگاهانه ما وجود دارد.چیزی که واقعا شگفت انگیز است این است که رفتار ناخودآگاه ما همیشه به صورت خودکار است. هنگامی که بحث پردازش اطلاعات پیش می آید، ناخودآگاه ما قوی تر از خودآگاه است. ناخودآگاه قادر است 20000 بیت اطلاعات را به طور همزمان پردازش کند ، در حالی که خودآگاه می تواند تنها با 2 بعلاوه و منهای 7 بیت اطلاعات به طور همزمان کار کند.

فایل های صوتی سابلیمینال چیست ؟

پیام های ناخودآگاه پیام های صوتی هستند که توسط همکاران آهنگسازان خبره و روانشناسان متخصص در برنامه نویسی ناخودآگاه ایجاد می شوند.

پرونده های ناخودآگاه حاوی پیام های پنهان به صورت موسیقی به ناخودآگاه است که ناخودآگاه شما قادر به شنیدن این پیام ها نیست ، بنابراین فناوری مورد استفاده در فایل های صوتی ناخودآگاه با دسترسی به ذهن تحلیل گر یا ذهن آگاه مستقیماً به ناخودآگاه دسترسی پیدا می کند. ذهن ناخودآگاه را دوباره برنامه ریزی می کند.

ریشه بسیاری از شکست های ما و همچنین صفات منفی در افراد ، به ذهن مردم برمی گردد. دلیل ترس ، ناامیدی ، عدم اعتما

 کاربرد سابلیمینال

 • پیشگیری و درمان اضطراب و نگرانی
 • افزایش اعتماد به نفس و اعتماد به نفس
 • احساس آرامش را افزایش دهید
 • احساس ارزش و اعتماد به نفس
 • احساس خوشبختی و مبارزه با افسردگی
 • تقویت حافظه و تمرکز ، هوش و استعداد
 • بی خوابی را درمان کنید و استرس را قبل از خواب برطرف کنید
 • ذهن را از ترس و ترس و هراس و منفی پاک کنید
 • توانایی نه گفتن را افزایش دهید
  و …

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
اسکرول به بالا